Skip links

Tanıtımı İzle

Dünya’nın ilk NFT Koleksiyonuna sahip
D segment %100 elektrikli SUV’sini daha
yakından tanıyın!

Karşınızda Açık Renk Seçenekleri
ile Yeni Skywell ET5

Skywell ET5’in Ay Mavi ve İnci Beyaz renk seçenekleri ile kişiliğinizi yansıtın!

Koyu Renk Seçeneklerimizi de inceleyin!

Siyah ve Metal Mavi renk seçenekleri ile Skywell ET5 artık şehrin sokaklarında.

Galeri
e-Broşür

Dünya’nın ilk dijital sanat eseri NFT koleksiyonuna sahip aracı SKYWELL ET5

Aracınızın varlığını blockchain NFT teknolojisi ile dijitale taşıyarak benzersiz kılmak sınırlı sayıda SKYWELL ET5 ile mümkün.

Öne Çıkan Özellikler

Skywell ET5’in öne çıkan özelliklerini keşfedin.

Yeni Nesil Batarya Teknolojileri

Optimize edilmiş batarya teknolojileri ile Skywell ET5 520 Kilometre’ye kadar olan menzili ile en uzun yollarda bile sizinle!

Yeni nesil eSUV Skywell ET5 tamamen elektrikli olmasına rağmen performans gerektiren her an sizinle! 150 kW azami motor gücü ve 320 Nm azami tork ile zorlu koşulların eSUV’si.

12.8″ dokunmatik ekranı ile Skywell ET5 en verimli sürüş deneyimi için tasarlandı! Aktif ses kontrol özelliği, anahtarsız çalıştırma, yüksek kaliteli sürükleyici ses sistemi, akıllı otomatik park asistanı ve çok daha fazlası..

Skywell ET5 kullanıcılarına en iyi performansı en güncel teknolojiler ile sunmasının yanında sürüş konforu için en kaliteli iç dizayn malzemeleri ile donatıldı.

Skywell ET5 sadece araç içerisinde değil aynı zamanda araç dışında da maksimum verimlilik için tasarlandı. LTE ve WiFi kesintisiz bağlantı imkanları ile her an aracınız ile bağlantıdasınız. Uzaktan klima kontrolü, araç kontrolü ve daha bir çok özellik Skywell mobil uygulamasında!

Skywell ET5’inizi Özelleştirin!

Birçok opsiyon seçeneği ile aracınızı daha özel hale getirebilir ve yolculuklarınıza keyif katabilirsiniz.

Premium ve Premium Plus modellerinde 360 derece görüş kamerasına opsiyonel olarak ekleterek satın alabilirsiniz.

Premium ve Premium Plus modellerinde standart siyah olan döşeme geçişleri ve dikişleri opsiyonel olarak sizin için ahşap iç gövde rengi ile aynı renge sahip olsun.

Premium ve Premium Plus modellerinde standart olarak düz siyah deri olan koltuklar ve iç döşeme opsiyonel olarak sizin için kahve rengi deri koltuk ve kahve rengi iç deri döşeme olsun.

Premium ve Premium Plus modellerde standart olan ince beyaz araç rengi yerine opsiyonel olarak sunulan ay mavi,  metalik  siyah, metalik gri ve metalik mavi renk seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz.

Premium ve Premium Plus modellerinde standart olarak gelen 6.6 kW AC şarj girişi opsiyonel olarak 11kW olarak satın alınabilir.

Premium ve Premium Plus modellerinde standart olarak gelen 6.6 kW AC şarj girişi opsiyonel olarak 22kW olarak satın alınabilir.

Test Sürüşü için Hemen Yerinizi Ayırtın!

Test Sürüşüne Katıl

Fiyat Listemiz

Comfort: 890.000 TL
Comfort Plus: 1.138.000 TL
Premium: 1.298.000 TL
Premium Plus: 1.343.000 TL

On Sipariş Ver!

SKYWELL ET5

İÇİN HEMEN İÇİN HEMEN

ÖN SİPARİŞ VERİN!    Kişisel verileriminRıza Metninde belirtilen kapsamda işlenmesini onaylıyorum.

    🍪 Web sitesi fonksiyonlarını kişiselleştirmek, web kullanımını ve performansını ölçmek ve hedeflemeli reklam kullanmak amacıyla çeşitli teknolojiler kullanıyoruz. Daha fazla bilgiyi çerez bildiriminde bulabilirsiniz.